Başkan Şengül, merakla beklenen konuda noktayı koydu

Erken seçim kararının ardından, AK Parti İzmir 6. Olağan Kongresi'nin iptal edilip edilmeyeceği konuşulurken, İl Başkanı Şengül son noktayı koyarak 'İptal edilmeyecek' dedi.

Başkan Şengül, merakla beklenen konuda noktayı koydu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın, dün erken seçim startını vermesi ile birlikte; İzmir'de gözler AK Parti'ye çevrildi. 28 Nisan Cumartesi günü yapılması planlanan AK Parti İzmir 6. Olağan Kurultayı'nın iptal edilip edilmeyeceği merak konusu oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, kongrenin iptal olmayacağını vurgulayarak;  “Kongre hazırlıklarımız tüm hızıyla sürüyor. Programımızda herhangi bir değişiklik yok. Allah’ın izniyle 28 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 14.00’te 100 bin kişilik miting havasında geçecek bir toplantıyla kongremizi gerçekleştireceğiz, belki de seçimin startını İzmir’den vereceğiz” dedi.

"MİTİNG HAVASINDA GEÇECEK"

AK Parti teşkilatlarının seçime her zaman hazır olduğunu ifade eden Başkan Şengül, “Teşkilatımıza güvenimiz tam. Adeta bir şölen, bir miting havasında geçecek kongremizde seçime ne kadar hazır olduğumuzu bir kez daha dosta düşmana göstereceğiz. Yıllardır olduğu gibi ‘Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam’ demek için tüm İzmirli hemşerilerimizi 28 Nisan Cumartesi günü Halkapınar Spor Salonu’na davet ediyorum” ifadeleirni kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER