Başkan Selvitopu personelin Zabıta Haftası'nı kutladı.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, özellikle koronavirüs salgını sürecinde özveriyle görev yapan zabıta personelinin Zabıta Haftası'nı kutladı. Kentteki disiplinin sağlanması için verdikleri emek nedeniyle personele teşekkür eden Başkan Selvitopu, "Bundan sonra da aynı kararlılık ve istikrarla çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Başkan Selvitopu personelin Zabıta Haftası'nı kutladı.

Zabıta Müdürlüğünden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ceyhan Kayhan, Zabıta Müdürü Özkan Gözcü ve personelin ziyaretinde konuşan Başkan Selvitopu, "Zor bir görev yapıyorsunuz. Özellikle pandemi sürecinde üzerine çok fazla yük düştü. Böylesi zor zamanlarda toplumun, halkın yanında olması gereken kuruluşların başında geliyoruz. Biz de idare olarak sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Sizleri, asla yalnız bırakmayacağız. Yeter ki herkes görevini layıkıyla yerine getirsin. Bizim en önemli beklentimiz bu. Özverili çalışmalarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Zabıta Haftası'nı kutluyorum" dedi.

Zabıta Müdürlüğü kadrosunu yeni personel alımıyla güçlendirdiklerini hatırlatan Başkan Selvitopu, "İhtiyaç olması durumunda kadroların desteklenmesi konusunu yeniden değerlendiririz" diye konuştu.

Başkan Selvitopu Zabıta Haftası nedeniyle personele Kavacık Üzüm Lokumu da armağan etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER