Başkan Kırgöz'den bayramlaşma mesaisi

Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, Ramazan Bayramı kapsamında önce çalışma arkadaşlarıyla ardından vatandaşlar ve partililerle bayramlaştı.

Başkan Kırgöz'den bayramlaşma mesaisi

Önce Dikili sonra şehir merkezi

Başkan Kırgöz'ün, bayramlaşma mesaisinde ilk durağı Çandarlı oldu. Çandarlı'da ki hizmet binasında çalışma arkadaşları ve vatandaşlarla bayramlaşan Kırgöz ardından Dikili'de belediye binasında mesai arkadaşları ve vatandaşlarla bayramlaştı. Son olarak CHP İzmir İl Başkanlığı'nın bayramlaşma törenine katılan Başkan Kırgöz, parti örgütüyle bayramlaştı.

Tüm vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutlayan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, "Amacımız bayramın hissettirdiği mutluluk ve huzuru Dikili'de kalıcı kılmak. Vatandaşlarımızın hizmetkarı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 'Bayram Dikili'de bir başka' demek için çalışmalarımız devam edecek. Tüm hemşehrilerime şeker tadında geçirecekleri bir bayram diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaya ONAY
Kaya ONAY - 1 yıl Önce

Sayın Kırgöz.

Bayramınızı tenrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Beldemiz için gerçekleştirdiginiz temiz , sağlıklı, doğal çevre hareketini takdir ediyorum. Dün sahilde kontrolsüz kurilan çadırlar için değerli zabıtalarımızın yapmış olduğu geceleme yapılamayacağı ve çadırların kaldırılması yoksa cezai işlem uygulanacağı anonsu dinlesim ve sahillerimizin temizliği ve kontrolü için olumlu bir adım atılacağını görünce gururlandım.
Üzülerek belirteyim ki bu sabah uyandığımda bu tür oluşumların yerinde durduğunu gördüm. Değerli konullarımızın konuşlandığı yerlerde su, tuvalet ve güvenlik maalesef yoktur. Yine üzülerek belirteyim ki bu misafirler oluşturdukları çöpleri için de bir konteynır aramayıp olduğu yerde birakmaktadırlar. Geceleri kendi eğlencelerinde kırdıkları muhtelif cam parçalarını da kumsallarımıza hediye etmekteler.
Sayın zabıta teşkilatımızın yapmış oldukları anonsun arkasında olup, sahillerimizin sahipsiz olmadığını göstermek adına gerekli kontrolleri ve uyarıları yapıp takipçisi olmasını arz ederim.
Saygılarımla.

Eser Yalman
Eser Yalman - 1 yıl Önce

Arefe günü ve bayramın 1 . Günü çöpler toplanmadı . Ismet paşa mahallerin de

Ender Altun
Ender Altun - 1 yıl Önce

Halkla kaynaşan güzel insanlar bayramınız kutlu olsun.

Yaşar Çağlar
Yaşar Çağlar - 1 yıl Önce

Sayın başkanım bayramınızı kutlarım sizden ricam perla otelin karşısında denize girmek için demirden merdiven istiyoruz ne zaman yapılacağını merak ediyorum saygılar sunarım

SIRADAKİ HABER