Atatürkçü Düşünce Derneği'nden Başkan Atila'ya plaket

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Bornova Şubesi düzenlediği Türk Sanat Müziği konseri ile Bornovalılara müzik ziyafeti sundu

Atatürkçü Düşünce Derneği'nden Başkan Atila'ya plaket

Bornova Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konsere katılan ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya teşekkür plaketi verdi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Bornova Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu düzenlediği konser ile Bornovalılarla buluştu. Büyükpark içinde bulunan Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konser 12'şer parçadan oluşan 2 bölüm halinde gerçekleşti. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı Öğretim Görevlisi Engin Karadağ Şefliğinde, birbirinden güzel TSM eserlerinin seslendirildiği konserde, koronun yetenekli solistleri de dinleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan ve Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın da katıldığı etkinlik vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü. Renki görüntülere sahne olan gecede konuşma yapan Çölaşan, derneğe yaptığı katkılardan dolayı Başkan Olgun Atila'ya plaket vererek teşekkür etti. Çölaşan, "Cumhuriyet bir devrimdir ve 100 yıllık tarihimiz bir devrimle karşı devrin mücadelesidir. Bu mücadeleyi birlikte kazanacağız. Yaşasın Cumhuriyet" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER