AK Partili Şengül, teşkilatını evinde ağırladı

AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül, 28 Nisan'da gerçekleşecek İl Kongresi öncesi, ilçe başkanları, belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları ile Milletvekili Atila Kaya’yı Menemen’deki evinin bahçesinde ağırladı. 

AK Partili Şengül, teşkilatını evinde ağırladı

AK Parti İzmir'de, ilçe kongreleirnin tamamlanmasının ardından gözler 28 Nisan'da gerçekleşecek olan İl Kongresi'ne çevrildi. Başkan Şengül, Menemen'deki evinin bahçesinde İlçe başkanları, belediye başkanları,  kadın ve gençlik kolları ile Milletvekili Atila Kaya’yı ağırladı. Buluşmada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın katılması beklenen AK Parti İzmir İl Kongresi öncesi, değerlendirme yapıldığı öğrenildi.

CV'LER ÖNCE AK PARTİLİ KOORDİNATÖRLER TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLECEK

Öte yandan Şengül’ün merakla beklenen il yönetim listesi için değerlendirmesi beklenen 300’ü aşkın CV’nin önce hafta ortası (Çarşamba) günü gelecek olan AK Parti Genel Merkez koordinatörleri tarafından değerlendirileceği belirtildi. Koordinatörlerin CV değerlendirmesi ve il yönetimine girmek isteyen adaylarla gerçekleştireceği mülakatların ardından yapılacak değerlendirme sonunda Şengül’ün il kongresine gideceği yönetim listesinin netleşmesi bekleniyor.

YORUM EKLE

banner47