Zirve Plaketleri Başkan Kocaoğlu'ndan

İZSİAD’ın A ARTI OSGB firmasıyla birlikte organize ettiği İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi ile İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nın kokteyli Tarihi Havagazı Fabrikası’nda yapıldı. Kokteyle zirve ve fuar iştirakçilerinin yanı sıra İzmir CHP Milletvekilleri Alaattin Yüksel, Mustafa Moroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu katıldı.

Zirve Plaketleri Başkan Kocaoğlu'ndan
İZSİAD’ın  A ARTI OSGB firmasıyla birlikte organize ettiği İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi ile İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nın kokteyli Tarihi Havagazı Fabrikası’nda yapıldı. Kokteyle zirve ve fuar iştirakçilerinin yanı sıra İzmir CHP Milletvekilleri Alaattin Yüksel, Mustafa Moroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu katıldı.
 
Türkiye’de bir işveren örgütü tarafından ilk kez düzenlenen Zirve’nin katılım rekoru kırdığını belirten İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, ‘’İlklerin şehri İzmir’de bir ilki daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. Bunun için bize sonsuz destek veren, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu’na, 6 aydır gece-gündüz çalışan komite üyelerine, Türkiye’nin her yerinden gelen siz değerli katılımcılarımıza ve fuarı dolduran firmalarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Zirve’den çıkacak sonuçların ülkemizin kanayan yarasına katkı koyacağına eminim. Önümüzdeki yıllarda da Zirve’nin daha da büyüyeceğini umuyorum’’ diye konuştu. 
 
Kokteylin sonunda İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ve Organizasyon Komitesi Başkanı Şenol Aslanoğlu, katkılarından dolayı Başkan Aziz Kocaoğlu’na bir plaket verdi. Organizasyon Komitesi ve sponsor firmaların plaketlerini ise İzmir CHP Milletvekilleri Alaattin Yüksel, Mustafa Moroğlu ile Başkan Aziz Kocaoğlu birlikte verdi. 
 
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2014, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER