Zabıta 'Deli' Oldu

Oyuncularının hepsi zabıta çalışanlarından oluşan Tiyatro Denge’nin Ege Zabıta Vakfı’nın katkıları ile sahneye uyarladığı Delidümeni isimli oyun sanatseverlerden tam not aldı.

Zabıta 'Deli' Oldu

Tiyatro Denge'nin sahneye koyduğu ve başta oyunun yazarı ve oyuncusu Özkan Ataklı olmak üzere bütün oyuncuların profesyonellere taş çıkartırcasına sergiledikleri üstün performans izleyenlerden bolca alkış aldı.

Konak Belediyesi Güzelyalı Kültür Merkezi Nazım Hikmet Sahnesi’ndeki oyunda, Türkiye’nin içinde bulunduğu sorunlar delilerin gözünden mizahi bir dille anlatıldı. Tek perdelik oyun sonunda Ege Zabıta Vakfı Başkanı Mustafa Can, oyuncular adına tiyatro sanatçısı Özkan Ataklı'ya çiçek vererek teşekkür etti.

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, zabıta memurlarının gün içinde yoğun bir tempoda koşturduklarını belirterek,” Tüm bu yoğunluğa karşın kültür ve sanata zaman ayırdıkları için kendilerini kutluyorum. Oyunu başarıyla sergilediler. Her biri profesyonel tiyatro sanatçısı gibi oynadı. Yeni oyunlar bekliyorum. Zabıta memurlarının kültür ve sanatın içinde yoğrulmaları, onların mesleklerini gün içinde huzur içinde yapmalarına neden olacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2012, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER