Yüzleri Hep Gülsün

Konak Belediyesi, Konak Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerini sevindirdi. Düzenlenen yeni yıl kutlaması ile merkezde eğitim gören öğrenciler doyasıya eğlendi.

 
Okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikler öncesi öğrencilere Konak Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce pilav ve ayran ikramı yapıldı. Yemeğin ardından çeşitli animasyon ve oyunlarla eğlencenin tadını çıkaran öğrenciler Şubadap Müzik Grubu’nun neşeli şarkıları eşliğinde bol bol dans etti. Öğretmen ve velilerin de yer aldığı kutlamada birbirinden eğlenceli şarkılarla gönüllerini müzikle dolduran engelli öğrencilerin neşesi yüzlerine yansıdı. Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin gecikmeli yeni yıl kutlamasının sürpriz konuğu ise Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş oldu. Öğrencileri mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Başkan Pekdaş’a çocukların ilgisi de yoğundu. Sevgilerini sarılarak gösteren çocuklarla tek tek kucaklaşan Başkan Pekdaş, minik yüreklerin yeni yıl coşkusuna ve sevincine ortak oldu.
 
Okulda eğitim gören öğrencilere armağanlar da verildi. Ayakkabı, çorap, atkı, eldiven ve bereden oluşan hediye paketlerini Başkan Pekdaş’ın elinden alan çocukların mutluluğu yüzlerine yansıdı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2016, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER