Yöresel Kıyafetlerle Teşekküre Geldiler

Çiğli Balatçık İlkokulu 4. sınıf öğrencileri, sınıflarına bilgisayar ve projeksiyon cihazı hediye eden Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’a Karadeniz7e özgü yöresel kıyafetler giyerek teşekkür ziyaretine geldi.

Yöresel Kıyafetlerle Teşekküre Geldiler
 
Derslerde kullanılmak üzere sınıfları için dizüstü bilgisayar ve projeksiyon cihazı talep eden Balatçık ilkokulu 4. sınıf öğrencilerini Başkan Hasan Arslan kırmadı ve kısa sürede bu taleplerini yerine getirdi. Minikler de teşekkürlerini iletmek üzere Karadeniz bölgesine ait yöresel kıyafetler giyerek Başkan Hasan Arslan’ı ziyarete geldi. Öğretmenleri Rıza Çakmak ile birlikte Başkan Hasan Arslan’ı görmeye gelen öğrenciler, cihazlar sayesinde dersleri çok daha iyi anladıklarını belirterek Başkan Arslan’a teşekkür edip, çiçek sundu.
 
HORON OYNADILAR
 
Giydikleri yöresel kıyafetlerle mini horon gösterisi sunan öğrenciler, Başkan Arslan’a başka taleplerini de iletti. Okul bahçesinin düzenlenmesi ve okul kütüphanesine yeni kitap sözü veren Başkan Arslan, eğitime yapılan her desteği önemsediklerini belirterek, belediye olarak yapılabilecek her türlü katkıyı sunmaya çalıştıklarını söyledi. Öğrencilere başarılar dileyen Başkan Hasan Arslan, “Eğitim bizim için öncelikli hizmet alanımız. Eğitim için yapılan her türlü katkıyı önemsiyoruz. Okullarımızdan gelen talepleri mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışıyoruz. Balatçık öğrencileri de kıyafetlerini giyip teşekküre gelmişler. Çok mutlu olduk" dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER