banner51

Yıldırım Taksicilerle Buluştu

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, kente yapılacak her konuda konunun uzmanları ve ileri gelenleriyle birlikte oturup karar birliğine varacaklarını söyledi.

Yıldırım Taksicilerle Buluştu
 
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, kente yapılacak her konuda konunun uzmanları ve ileri gelenleriyle birlikte oturup karar birliğine varacaklarını söyledi. Adnan Menderes Havaalanı Taksi Durağı ziyaretinde taksici esnafıyla buluşan Yıldırım, şöyle konuştu: "Elbirliğiyle İzmir'i Boynu Bükük olmaktan kurtaracağız. İzmir, iç sorunları ile hayalet korkuları ile hizmetsizliğe ve yoksunluğa terk ediliyor. Tüm bunlardan İzmirli hemşehrilerimiz de bıktı. Sürdürülebilir işler yaparak, altyapıyı en doğru şekilde planlayarak güzel projeleri hep beraber yapacağız."
 
AK Parti Beydağ Belediye Başkan Adayı Fevzi Kaya'nın babasının cenazesine katılmak üzere Beydağ'a giden Yıldırım, Havaalanı Taksi Durağı'nı ziyaret etti. Cenaze nedeniyle kısa süreli bir ziyaret gerçekleştireceğini ifade eden Yıldırım, taksici esnafının alkışlarıyla karşılandı.
 
Yıldırım, "enerjinizi boşa harcamayın, yapacak çok işimiz var" diyerek alkışlara teşekkür ederken, taksicilerin İzmir'i karış karış gezdiği için sorun ve sıkıntıların en yakın tanığı olduğunu ifade etti. Yapılacak her işin konunun içindeki vatandaşlara sorulacağını kaydeden Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz şimdiye kadar tüm işlerimizi sorarak, danışarak yaptık. Bundan sonra da böyle olacak. Kararları beraber alacağız. Yaptığımız işler sizi Mutlu etmediyse, sizin sorununuzu çözmediyse yapmanın anlamı yok. İş bitiminde mutluluk yoksa harcanan mesai işe yaramaz. Sürdürülebilir işler yapacağız. İzmir'in hizmetsizliğe ve yoksunluğa terk ediliyor. İzmir bunu hak etmiyor. Biz her zaman söylediğim gibi göreve hazırız. Siz de hazırsanız, yolumuz açık olsun." Yıldırım'ın bu sözü "Biz de hazırız başkanım" diye yanıt buldu.
 
İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık ise Bakanlığı döneminde de hep desteğini gördükleri Binali Yıldırım'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, kendisini her zaman aralarında görmekten duydukları huzuru dile getirdi. 
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER