banner51

Yıldırım Kemeraltı Esnafı İle Buluştu

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım seçime az bir zaman kala çalışmalarını ara vermeden sürdürdü. Her fırsatta gittiği Tarihi Kemeraltı Çarşısında esnaflarla zaman geçiren Yıldırım vatandaşlarla seçim öncesi uzun uzun sohbet etti.

Yıldırım Kemeraltı Esnafı İle Buluştu
Her gittiği dükkânda sevgi gösterileri ile karşılanan Yıldırım seçim öncesi moral depoladı.Kemeraltı çarşısının müdavimi haline gelen Yıldırım İzmir’in sorunları dinlemenin yanı sıra vatandaşlarla ülke geleceğine dair öngörülerini paylaştı.
 
TEZGÂH BAŞINA GEÇTİ
 
Esnafın ve Kemeraltı sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yıldırım yaptığı hizmetleri gündeme getiren vatandaşların tebriklerini kabul etti. Konak Tüneli’nden geçerek çarşıya gelen bir vatandaş Yıldırım’a teşekkürlerini sunarken “Yarım saatlik yolu 3 dakikaya indirdiniz. İzmir sizin değerinizi anlayacak” diyerek Yıldırım’a sarıldı.
 
YILDIRIM HAYRANI GENÇ KIZ ŞAŞIRTTI
 
Binali Yıldırım hayranı bir genç kızın spor yaptığı sırada Yıldırım’ın geldiğini haber verilmesi üzerine yarım bırakıp Kemeraltı’na gelmesi ilginç dakikaların yaşanmasına neden oldu. Daha önce de telefonda Binali Yıldırım ile konuşan genç kız hayranı olduğu adaya telefonunun arka kapağını silinmez kalem ile imzalattı.
 
“1 KASIM’DA OYUN BOZULACAK”
 
Kemeraltı ziyaretinin ardından AK Parti Balçova İlçe Başkanlığında toplanan teşkilat üyeleri ile bir araya gelen Binali Yıldırım seçim öncesi son değerlendirmeleri yaptı. Bu seçimin Türkiye’nin kaderini belirleyeceğine dikkat çeken Yıldırım “Türkiye’nin güçlü olması sadece de kendisi için değil bölge için de önem arz ediyor. Bölge üzerinde planları olanlar savaşmakla yenemeyeceklerini anladıkları için ülkemizi içerden çökertmenin yolunu aramaktadır. Terör onların içeride iş görenleridir. Bu millet bu oyuna gelmez. 1 Kasımda bu oyunu bozacağız” dedi.
 
1 Kasım'da iyi bir sonuç beklediklerini ifade eden Yıldırım “Halk 7 Haziranda muhalefet partilerine bir şans verdi. Onlar bu şansı değerlendirmek yerine milletin verdiği mesajı hiçe sayıp ülkeyi hükümetsiz bıraktılar. Oluşan iktidar boşluğunun yarattığı sonuçlar ortada. 4 ayda bunu hep birlikte gördük. Bu millet buna bir kez daha izin vermez. Biz 7 Haziranda verilen mesajı aldık. Gereğini yerine getirmek için buradayız” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2015, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER