banner9

Yıldırım Buca'da Vatandaşla Buluştu

AK parti İzmir Milletvekili adayı Binali Yıldırım Seçim Çalışmaları kapsamında gittiği Buca'daki konuşmasında "7 Haziran AK parti açısından bir yol kazasıdır. AK Parti kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin en büyük kalkınma hamlesini yaptı. Bu hamleyi yapan kadrolar burada" dedi.

Yıldırım Buca'da Vatandaşla Buluştu
Bucalı partililerle buluşan Ak Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Binali Yıldırım “7 Haziranda da sandığa gittik, aradan üç buçuk ay geçti, ne değişti?" diye sordu. Binali Yıldırım, “7 Haziran AK parti açısından bir yol kazasıdır. AK Parti kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin en büyük kalkınma hamlesini yaptı. Bu hamleyi yapan kadrolar burada. Ben ilk defa 2011 de İzmir'den aday olduğumda AK Parti ciddi bir yükseliş yaşadı. 2014 yerel seçimlerinde İzmir'in ve sizin isteğinizle aday oldum. O dönemdeki fırtınaların toz dumanına rağmen o kadar güzel kampanya geliştirdik ki İzmir'de tavan yaptık, 1 milyona yakın oy aldık. Belediye başkanlığını kazanamasak da İzmirlinin gönlünü kazandığımı görüyorum. Siyasetçi güç aldığı destek aldığı hemşerilerinin hayallerini beklentilerini isteklerini yerine getirmek için gayret ediyorsa, sadece seçilene kadar değil bir ömür onlarla kaynaşıyorsa gerçek siyasetçidir. İzmirli beni tanır, ne hizmetler yaptığımızı bilir" dedi.
 
Buca programının ardından Selçuk ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Yıldırım Selçuk Ticaret Odasında düzenlenen toplantıya katılarak işadamları ile görüştü. Kalkınmanın devamı için güven ve istikrarın önemine vurgu yapan Yıldırım “Kaderinizi şansa bırakmayın. Geleceğin güven ve istikrara dayalı öngörülebilir zeminde olmasının değerini en iyi işadamları bilir. Sizler bir yatırım yapacakken ilk olarak bu iki unsurun varlığından hareketle adım atarsınız. Bunu sağlamanın yolu tek başına güçlü bir iktidardır. Ancak iktidara en yakın parti ile geleceğe sağlam adımlarla yürüyebiliriz. Geleceğinizi şansa bırakmayın" dedi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2015, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER