Yeni Ürünler Fuarda Tanıtıldı

Olivtech – 6. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı'nın önemli katılımcılarından TARİŞ, Ben TV izleyicileriyle de buluştu.

Olivtech – 6. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı ve İzmir 6. Organik Ürünler Fuarı kapsamında Fuar İzmir'de izleyicisiyle buluşan "Benim Fuarım" programı tüm hızıyla devam ediyor. 
 
“Benim Fuarım”da Burak Cilasun'un son konuğu TARİŞ Pazarlama Yöneticisi Ceren Parlak oldu. Parlak, TARİŞ'in sektördeki önemini vurguladı. Parlak, "Arkamızda 28 bin üretici ortağımızın oluşturduğu 32 kooperatif var. 32 kooperatif demek 32 fabrikadır." dedi.
 
Asırlık zeytin ağaçlarından, ege koleksiyonuna kadar TARİŞ'in ürünlerinden bahseden Parlak, yağların kullanım alanlarına ilişkin de bilgi paylaşımında bulundu. Parlak, naturel yağların her yemekte kullanılabileceğini dile getirdi.
 
TARİŞ pazarlama yöneticisi Ceren Parlak Güney ve Kuzey Ege zeytinyağlarının özelliklerinden de bahsetti. Parlak, "Kuzeyin yağı yetiştiği bölge ve ikliminden kaynaklı olarak çok daha ipeksi ve hafifken, güneyin yağı daha yoğun ve acılığı daha yüksek bir yağdır. Kuzeydeki daha rahat içilirken, güneydekinin tadı daha yoğundur." dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER