Yeni Proje Basın Toplantısıyla Tanıtıldı

EGE-KOOP'un 13. yatırımı, Çiğli'deki İzmir Körfez Evleri Projesi, Mövenpick Otel'de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.

Ege-Koop Başkanı Hüseyin Aslan 13. onur projesi olarak nitelendirdiği İzmir Körfezi Evleri ile İzmir'de doğmuş büyümüş Ege-Koop'un, yeniden sektördeki çalışmalarına kaldığı yerden devam ettiğini belirtti. Aslan, "Çiğli'de bölgenin son deniz gören, çevresi orman ile kaplı 55 bin metrekarelik inşaat alanında 8 ayrı bloktan oluşan 2 +1 (145-168 metrekare), 3+1 (203 metrekare) olmak üzere projemiz ile, özel mimari tasarımıyla modern kent parçasını uygulamaya koymaktan mutluluk duymaktayız. Kullanım alanı ve en önemlisi de her metrekaresi denizi, hatta İzmir Körfezi'ni gören manzaraya hakim mühteşem bir proje" dedi. 
 
Aslan projeye 5-6 ay içinde başlayacaklarını belirterek, "2019 yılında teslim edeceğimiz projede 2 adet yüzme havuzu, basketbol ve diğer sosyal tesisler, proje alanının çevresi ormanlı kaplı yürüyüş yolları ile birlikte 22 bin 900 metrekare peyzaj alanı bulunmaktadır. Projenin alt yapı, üst yapı maliyetinin 150 milyon TL olduğu tahmin edilmektedir. İzmir'i yakından ilgilendiren İstanbul-İzmir arasını 3.5 saatte indiren otoyolun da 2 yılda tamamlanacağı düşünülürse, bu proje her bakımdan ciddi bir yatırım imkanı olarak değerlendirilecektir. İzmir Fuarı ile birlikte satış işlemlerine başlanacak olup 50 daire lansman fiyatları ile çok uygun koşullarda satışa sunulacaktır" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2016, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER