banner9

Yeni Fabrika Basına Tanıtıldı

İzmir'de adını yemekle bütünleştiren Bortar Group, yeni fabrikasını İzmir basınıyla paylaştı. İddialı açıklamalarda bulunan ve aynı zamanda İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı da olan Bortar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, "Hedefimiz günde 100 bin kişiye yemek yapmak." dedi.

Yeni Fabrika Basına Tanıtıldı
Avrupa’nın en büyük mutfağı” unvanına sahip BORTAR GROUP, günlük 100 bin kişilik yemek üretim kapasitesine sahip yeni binasına geçiyor. Taşıma yemek hizmetinin yanı sıra; catering, yerinde üretim, hazır kutu paket, kafe/kantin işletme, bal, zeytinyağı, et ve süt, iş sağlığı ve güvenliği ile turizm hizmetleri de sunan BORTAR GROUP, yeni binasında, kalitesine kalite katacak.
 
Bortar event alanında yapılacak; sanat sergileri,  kokteyller, şirket toplantıları, özel aile günleri, büyük buluşmalar, davetler ve organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan Bortar, özel mimariyle hazırlanan yeni binasında, grup şirketlerinin de merkezi olacak.
 
 
BUHAR KAZANLARI İTALYA’DAN
 
Özellikle yemek üretimi ile öne çıkan BORTAR’ın yeni binası entegre bir tesisten farksız… Yemek sağlığı açısından en nitelikli pişirme yöntemi olan ‘buharlı pişirme’ ile hizmet verecek BORTAR, son teknolojiye sahip buharlı pişirme kazanlarını İtalya’da yaptırdı.
 
Küçükkurt: Hedef 100 bin kişi
 
Halen günde 30 bin kişilik yemek hizmeti verdiklerini belirten BORTAR GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, “Günde 100 bin kişiye kadar yemek yapabiliriz. Bu yönümüzle sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın en büyük mutfağı konumundayız. Şu anda 600 çalışanımız var. Hedefimiz, çok daha geniş bir kesimi BORTAR kalitesi ve lezzetiyle tanıştırmak ve iş kapasitemizle birlikte istihdam oranımızı daha da artırmak” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2016, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER