banner51

'Yaz Spor Okulları' Başlıyor

Narlıdereli çocukların her yıl merakla beklediği Narlıdere Belediyesi Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı.

'Yaz Spor Okulları' Başlıyor
Futbol, yüzme, basketbol, voleybol, jimnastik, taekvando olmak üzere altı branşta Narlıdereli çocuklara eğitim verilecek.  Yaz Spor Okulları ile ilgili bir açıklama yapan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ‘Tatil zamanında zamanını kaliteli bir şekilde değerlendirmek isteyen çocukları birbirinden güzel kurs alternatifleri ile ‘Yaz Spor Okullarına beklediklerini ifade etti. Batur “ Altı dalda eğitim verecek olan kurslarımızda birbirinden değerli hocalarımız çocuklarımıza branşlarında en iyi eğitimleri vermek için hazırlar. Futbol, basketbol, voleybol, jimnastik, taekvando’nun yanı sıra her yıl en çok rağbet gören yüzme kursumuz için belediyemiz ve tesislerimiz çocuklarımızı ve ailelerini bekliyor. Narlıdereli çocuklarımızı güvenli ve kaliteli bir ortamda vereceğimiz Yaz Spor okulları kurslarına bekliyoruz” dedi.
 
Narlıdere Belediyesi Yaz spor okullarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar Narlıdere belediye binası girişindeki, spor okulları masasında kayıtlarını yapabilecekler. Narlıdere Belediyesinin altı ayrı branşta düzenlediği yaz okullu eğitimleri hafta boyunca belediyenin tesisleri olan Ali Artuner futbol stadı, Güven Erkaya Spor Salonu ve Narlıdere Olimpik Yüzme Havuzunda verilecek.
 
Narlıdere Belediyesinin Haftalık eğitim programı ise şöyle belirlendi.
 
FUTBOL                              PAZARTESİ ÇARŞAMBA                   09.00 – 12.00
 
VOLEYBOL                        PAZARTESİ ÇARŞMBA                     18.00 – 19.00 
 
BASKETBOL                      PAZARTESİ ÇARŞAMBA                   09.00 – 13.00
 
ÇOCUK JİMNASTİK         PAZARTESİ, ÇARŞAMBA                   17.00 – 18.00  
 
TAEKWANDO                    SALI,  PERŞEMBE                               18.30 – 20.00
 
YÜZME                               SALI, ÇARŞAMBA                               08.30 – 11.00 
 
Narlıdere Belediyesi yaz spor okulları hakkında detaylı bilgi ve kayıtlar için 238 30 01 - 238 87 43 numaralı telefonlardan dahili 1002 - 1003' ulaşarak bilgi alınabilir
 
 
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER