banner51

Ve Beyaz Vadi Başladı

Narlıdere Belediyesinin prestij projesi olan Beyaz vadi için çalışmalar resmen başladı. Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur Beyaz vadinin yapılacağı şantiye alanına giderek çalışmaları yerinde inceledi.

Ve Beyaz Vadi Başladı
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere’nin yeşil alan ihtiyacını karşılayacak ve büyük bir prestij kazandıracak Beyaz vadi için çalışmaları başlattı. Başkan Batur Narlıdere 2. İnönü mahallesinde 88 dönüm alan üzerinde yükselecek olan Beyaz vadi projesinin Narlıdere ve İzmir için çok önemli ve gurur verici bir proje olduğunu belirtti. Şantiye alanını gezen ve çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Batur 2015 yılı içerisinde tamamlanması planlanan Beyaz vadi’nin bir an önce Narlıdereli ve İzmirlilerin hizmetine sunmayı istediklerini söyledi. Narlıdere Belediyesinin hazırladığı Beyaz Vadi projesine büyük destek veren  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na Narlıdereliler adına bir kez daha teşekkür eden Başkan Batur “ Narlıdere’yi bugünler için değil, yarınlar için hazırlıyoruz. Yaşamak için en çok tercih edilen ilçe olan Narlıdere, büyüyor ve gelişiyor. Ancak gelişen ihtiyaçları şimdiden planlamak ve hayata geçirmemiz gerekiyor. İnsanlarımızın gerek sahil bandında, gerekse üst kesimlerde zaman geçirebilecekleri yeşil alanlara ihtiyaçları var. Beyaz vadi bu ihtiyacı tamamıyla karşılayacak ve bizi gururlandıracak bir proje. Beyaz Vadi projesine en başından bugüne kadar desteklerini maddi, manevi esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu’na çok teşekkür ediyorum. İlçemizin ve İzmir’imizin vizyonuna artı değer katacak bu çalışmaların halkımızın da takdirini kazanacağına inanıyorum” dedi.
 
İzmir'in ilk seyir teraslı projesi olma özelliğini taşıyan Beyaz Vadi 2015 yılı içerisinde tamamlanacak. Projede restoranlar, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, amfi tiyatro, su oyunları, spor salonları, geniş çim alanları yer alıyor
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER