banner9

Vatandaşlar Bu Fuarı Çok Sevdi

84. İzmir Enternasyonal Fuarı, vatandaşlara yine unutamayacakları dakikalar yaşattı.

Haber: Burak Cilasun / Kamera: Gökdeniz Engin

Bu yıl 28 Ağustos'ta kapılarını açan ve son gününe giren İzmir Enternasyonal Fuarı, ziyaretçilerine büyük anılar bırakarak, şimdiden 85. yılına göz kırptı.

Özellikle konser saatlerinde iğne atılsa yere düşmeyecek bir doluluk yaşayan fuara, gençlerin ilgisi de büyük oldu.

Ben TV'ye konuşan birçok genç, 84. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında yer alan konserlerin oldukça keyifli geçtiğini belirtirken, gelecek yıllarda da konser temposunun hiç azalmadan devam etmesini istediler. 

Fuar ziyaretçileri, eğlencenin yanında bu yılın teması olan eğitimi de oldukça başarılı bulduklarını belirttiler. Eğitim temasının İzmir'e çok yakıştığını, İzmirlilerin eğitime büyük değer verdiğini belirten vatandaşlar hem İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İZFAŞ'a teşekkür ettiler, hem de eğitim temasının gelecek yıllarda başlı başına bir ihtisas fuarına dönüşmesini talep ettiler.

Öte yandan fuara ilişkin Ben TV'ye açıklamalarda bulunan isimlerden biri de CHP İzmir'in eski il gençlik kolları başkanı Sinan Sarıküse oldu. Sarıküse, fuara katılımın her yıl daha da iyiye gittiğini belirtirken, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün İzmir'e biçtiği rol doğrultusunda fuarcılığın daha da geliştirilmesi adına ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER