banner51

Vali Toprak'tan 5 Yıldızlı Teşekkür

İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir il kültür müdürlüğü'nün organizasyonunda İzmir‘de faaliyet gösteren 5 yıldızlı otel genel müdürlerine teşekkür belgesi verdi. Toplantıda konuşan Vali Toprak, otelcilerin sorunlarını dinledi ve ortak akılla hareket edilmesini istedi.

Vali Toprak'tan 5 Yıldızlı Teşekkür
Swissotel Büyük Efes Otelde İzmir ‘de faaliyet gösteren 5 yıldızlı otel genel müdürlerinin katılımıyla bir sohbet kahvaltısı düzenlendi.
 
Toplantıda, İzmir Valisi Mustafa Toprak, ilde faaliyet gösteren 5 yıldızlı otellerin genel müdürlerine teşekkür belgesi verdi. 
 
Turizmi bir ticari meta olarak değerlendiren İzmir Valisi Toprak, otelcilerin dertlerini dinleyerek, herkesin benlikle değil ortak akılla hareket etmesini istedi.
 
İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz de; ''5 yıldızlı otel genel müdürlerine ve Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler’e 2014 yılında İzmir Turizmine verdikleri katkılardan dolayı, teşekkür belgesi takdim ettik.Ayrıca; Cactus Hotels Club Yalı Resort Mutfak şefi Metin VİRAN’a da teşekkür belgesi takdim ettik'' diye konuştu.Program, otellerin problemleri ve karşılıklı görüş alış-verişinde bulunulması ile devam etti.
 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER