Uyuşturucu Satıcılarına Operasyon

İzmir Emniyet Müdürlüğü’na bağlı ekipler yaptıkları operasyonlarda uyuşturucu satıcılarını yakaladı.

Uyuşturucu Satıcılarına Operasyon
 
Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından farklı tarihlerde yapılan 4 ayrı operasyonla, Ö.Ö.(24), H.K.(54), S.A.(52), Y.Ö. (31), A.G. (30), H.Ö. (40), N.U. (20), M.K. (20) ve O.E. (63) ile S.D.(16) yakalandı. Aramalarda 10 adet uyuşturucu hap 5 gram bonzai, 415 gram esrar maddesi ile 1 adet hassas terazi ele geçirildi. A.G., H.Ö., N.U., Ö.Ö. ve H.K. ifadelerinin ardından Cumhuriyet Savcılığından, S.A. mahkemeden serbest kaldı. Y.Ö., M.K., O.E. ile yaşı küçük S.D. ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
 
Bayraklı İlçesinde bulunan bir adreste uyuşturucu madde satışı yapıldığı bilgisinin alınması üzerine;
 
Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin Bayraklı’da yaptığı operasyonda da bir adresten çanta ile ayrılan K.R.(28) ve Ö.Z.O.(27) ve söz konusu adreste bulunan S.Z.B. (30) ve K.B. (28) gözaltına alındı. Araç ve evde yapılan aramalarda 1.2 kg esrar maddesi ele geçirildi. Ö.Z.O. ve K.B. mahkemeden serbest kalırken K.R. ve S.Z.B. tutuklandı.
 
Karabağlar İlçesinde de M.Ç.’nin (37) boş arazideki ahırda uyuşturucu sakladığı ve satışı yaptığı bilgisi ile yapılan operasyonda ahırda 8 Kg. esrar maddesi, bir adet yivsiz tüfek ele geçti. M.Ç. mahkemece tukuklandı.
 
Konak’ta da A.D.Z.’nin (36) elindeki poşet ve evinde yapılan aramada toplam 4.200 adet uluşturucu hap ele geçti. A.D.Z. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
 
Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2016, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER