Unutulmaz Başkana Veda

İzmir’den hayatını kaybeden Ege İhracatçı Birlikleri eski başkanlarından Mustafa Özman Egeli İhracatçı Birlikleri önünde tören düzenlendi.

Unutulmaz Başkana Veda
 
Önceki gün vefat eden Ege İhracatçı Birlikleri geçmiş dönem başkanlarından, ihracat camiasının duayenlerinden Mustafa Özman (76) son yolculuğuna uğurlandı. İzmir Pamuk Mensucat A.Ş.’de 35 yıl üst düzey yöneticilik yapan, Ege İhracatçı Birlikleri’nde 1989-1995 yılları arasında Başkanlar Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Özman için Ege İhracatçı Birlikleri’nde cenaze töreni düzenlendi. Törende konuşan Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, “Mustafa Özman Başkanımızı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. 21 yıl önce buradaki görevinden ayrılmıştı ancak hala tüm Yönetim Kurulu toplantılarımıza ve etkinliklerimize düzenli olarak katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşırdı" dedi.
 
Törende, Ege İhracatçı Birlikleri’nde beraber görev yaptığı eski yönetim kurulu üyeleri ile aile adına damadı ve torunu, Mustafa Özman’ı kaybetmenin acısını yaşadıklarını ve onu çok sevdiklerini anlatan konuşmalar yaptı. Özman ailesini, dostları, Ege İhracatçı Birlikleri Başkan ve Üyeleri törende yalnız bırakmadı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2016, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER