Ucuzun Da Ucuzu

Karşıyaka Bostanlı Pazarı’nda 16-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenen İzmir Outlet Shopping Fest, fiyatlarıyla ziyaretçilerini şaşırtıyor.

Ucuzun Da Ucuzu
Giyimden mobilyaya, kozmetikten ev tekstiline, optikten oyuncağa sektörün önde gelen markalarının ve ihracatçılarının katıldığı İzmir Outlet Shopping Fest, altı bin metrekare alan üzerinde yetmiş firmanın katılımıyla gerçekleşiyor. Geniş ürün yelpazesinde marka ürünleri uygun fiyatlara sunan festival, depo ve stok satışlarının yanı sıra fırsatlarıyla da dikkat çekiyor, yoğun ilgi görüyor.
 
Karşıyaka’daki Bostanlı Pazar Yeri’ni bambaşka bir görünüme kavuşturan festival, kozmetik ve estetik uzmanlarının alandaki uygulamalarıyla dikkat çekerken, İzmir’in mobilya ve tekstil sektöründeki öncülüğünü de kanıtlıyor. Pazar gününe kadar açık kalacak ve 11.00- 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek festivali İsim Organizasyon ve Diva Magazin ortak düzenliyor.
 
İzmir Outlet Shopping Fest’i Karşıyaka Belediyesi’nin yanı sıra Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ege Giyim Sanayicileri Derneği ve Mimar Kemalettin Moda Merkezi Derneği destekliyor. Basın sponsorluklarını ise Posta ve Yeni Asır gazeteleri üstleniyor.
 
 
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER