Turhan'dan Çiğli Çıkarması

İzmir 2. Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı İbrahim Turhan Çiğli Esnaf ve Sanaatkarlar Odasında esnafla bir araya geldi. Turhan daha sonra İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ne (AOSB) gitti.

Turhan'dan Çiğli Çıkarması
Çiğli Esnaf ve Sanaatkarlar Odası’nda esnafla kahvaltıda buluşan Turhan, Çiğli’nin hem tarım hem de sanayi bölgesi olmasından dolayı avantajlı olduğunu belirtti. İlçede İki büyük organize sanayi bölgesi olduğunu ve bu organize sanayi bölgelerinin gelişmesi için de hükümetin çok büyük adımlar attığına dikkat çeken Turhan, “AK Parti olarak 13 yıldır yapmış olduğumuz icraatlarla Türkiye’yi üreten, sanayisi gelişerek büyüyen bir ülke konumuna getirdik. Tarihten bu yana ticaretin merkezi olan güzel İzmir’imizde sanayinin gelişimi için hükumet olarak sanayicilerimize tüm imkanları sunduk. Bundan böyle de Türkiye’de Organize Sanayi Bölgelerinin artması Türkiye’nin üreten ülke olmaya devam etmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.
 
7 Haziran’dan beri Türkiye’yi istikrarsızlığa sürüklemek ve Türkiye’ye darbe vurmak için dış güçlerin çalıştığını vurgulayan Turhan, “AK Parti’nin tek başına iktidar olamamasından istifade sağlayabilir miyiz? Terör örgütü aracılığıyla Türkiye’yi yeniden kana ateşe gözyaşına boğmak isteyenlere karşı da ben inanıyorum ki Çiğli İlçemiz son derece düzgün bir duruş sergileyecek. Tüm İzmir’e olduğu gibi Çiğli’ye de güvenimiz tam" diye konuştu.
 
İbrahim Turhan’ın İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bir tekstil firmasına gerçekleştirdiği ziyaretinde ihracat konusunda yapacağı çalışmalara değindi. Özellikle asgari ücretlerde artış olacağına dikkat çeken Turhan, “Asgari ücretin artışı işvereni zor durumda bırakmayacak. Konuyla ilgili işverenlerimiz için düzenlemeler yapacağız" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER