Turhan Tek Parti İktidarı İstedi

AK Parti İzmir 2. bölge 2. sıra Milletvekili Adayı Mustafa İbrahim Turhan seçim çalışmaları kapsamında Karşıyaka esnafıyla buluştu. Esnafın sorunlarını dinleyen Turhan, çözümün tek parti iktidarı olduğunu vurguladı.

Turhan Tek Parti İktidarı İstedi
Türkiye koşullarında hizmet için tek parti iktidarının şart olduğunu söyleyen Turhan, esnafa partisinin vaadlerini de anlattı. Turhan, “Biz icraat partisiyiz. Bugüne kadar olmaz denilen birçok projeyi gerçekleştirdik. Bu yüzden ben vaatlerimizi vaat olarak değil de taahhüt olarak değerlendiriyorum. İktidar olmak ve söylenilen her şeyi gerçekleştirmek için oylarınıza talibiz" dedi.
 
Karşıyaka esnafının kendilerinden ve emeklilerden kesilen yüzde 10 destek primi hakkındaki memnuniyetsizliği üzerine Turhan, "Bu kesinti Kemal Derviş zamanında başladı. AK Parti hükümeti ile bir alakası yok. Ancak biz bu primi kaldırma sözü veriyoruz" dedi.
 
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde çalışanlar ve doktorlar ile bir öğle yemeği yiyen Turhan, doktorlarla sohbet etti, demokrasi ve özgürlük alanlarını geliştirmek, refah seviyesini yükseltmek için rasyonel bir eğitim politikası izlenmesi gerektiğini ifade etti. Turhan, "Bütün sorunların başında eğitimsizlik ve yoksulluk var. Bu iki sorunu çözdüğümüz takdirde ülkemiz rahat edecek" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2015, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER