'Tüm Kadınlar Birlik Olacağız'

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı kongresine tek başkan adayı olacak olan Gözde Keskin çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

'Tüm Kadınlar Birlik Olacağız'
AK Parti İzmir İl Teşkilatı’nın 31 Ocak’ta düzenlenen İl Kongresinin ardından Kadın ve Gençlik Kollarında kongre heyecanı yaşanmaya hazırlanıyor.  Tek liste olarak gidilecek kongreler öncesi Kadın Kolları Kongresinde aday olacak isim il yönetim kurulu üyesi Gözde Keskin oldu. Keskin’in tek liste olarak gideceği kongre tarihi ise 14 Mart 2015 Cumartesi (YARIN) saat 14.00’da Alsancak Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek. 
 
Kadınlarımıza çok büyük görev düşüyor
 
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, kadınların siyasetteki önemine dikkat çekerek, “Bizler kadın kollarımız, gençlik kollarımız ile bir ve beraber olarak başaracağız. AK Parti ailesinde her türlü ayrımcılığın karşısında durarak birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Özellikle kadınlarımız siyasetin temel taşlarını temsil ediyorlar. Kadınlarımızın açtığı kapılardan birlikte girerek hükümetimizin çalışkanlığını anlatacağız. 2015 Genel Seçimlerinde kadınlarımıza çok büyük görev düşüyor İnşallah il kongremiz gibi kadın ve gençlik kolları kongrelerimizde coşku içerisinde gerçekleşecek” diye konuştu.
 
Tüm kadınlar birlik olacağız
 
Tek liste olarak gerçekleşecek İzmir 4. Olağan Kadın Kolları Kongresi öncesinde teşkilattaki tüm kadınlara birlik çağrısı yapan Keskin, “Bugüne kadar kadın kolları teşkilatlarımız birlik, beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürdü. Bizde devralacağımız bu bayrağı en iyi şekilde taşıyarak partimizin İzmir’de zafere ulaşması için çalışmaya devam edeceğiz. Genel Merkezimizin bizlere layık gördüğü bu görevde ilk sınavımızı 14 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek 4. Olağan İl Kadın Kolları kongremizde vereceğiz. Tüm ilçelerimizle görüşüp gerekli çalışmaları yapıyoruz. AK Parti İzmir İl Kadın Kolları teşkilatımız olarak birlik olacağız” dedi. 
 
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER