banner51

Toprak'tan Yeni Yıl Mesajı

Yeni yıl nedeniyle mesaj yayımlayan İzmir Valisi Mustafa Toprak ''huzur ve başarılarla dolu günlerin, 2014’ ün sonunda hep birlikte hayırla yâd edeceğimiz mutlu birer dün olmasını temenni ederim'' dedi.

Toprak'tan Yeni Yıl Mesajı
 
Yeni yılda birlik ve beraberliği umut ettiğini belirten Vali Toprak sözlerine şöyle devam etti;
 
Yeni bir yıla, 10 Şehidimizin verdiği taze acının burukluğuyla girmekteyiz. Bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, Şehit Yakınlarının acılarını yürekten paylaşıyoruz.
 
Ülkemizde tesis olunan istikrar ve güven ortamı sayesinde, her geçen gün gelişen, kalkınan, büyüyen, Dünya İncisi İzmir’imizi medeniyet yolculuğunda beklentileri karşılayacak biçimde aydınlık yarınlara, emin adımlarla taşımak noktasındaki azim ve kararlığımız yeni yılda da artarak devam edecektir.
 
İlimizin, Dünya ve ülkemiz ölçeğindeki konumuyla örtüşecek biçimde gelişmesine katkı sağlayan, özverili ve çalışkan İzmir Halkı’nın, yeni yılda da yeni bir heyecanla Devlet-Vatandaş işbirliğini sürdüreceklerine yürekten inanıyorum.
 
İnsanlık âleminde barış, kardeşlik ve dostluğun daha da pekiştiği; birlik, beraberlik, saygı ve sevgi temelinde, hoşgörü ve diyaloğun, geniş kitlelerde daha çok zemin bularak güçlendiği bir yıl olması umuduyla; Çok Değerli İzmirli Hemşerilerimin, basın camiasının, aileleriyle birlikte tüm çalışanların ve tüm dinamiklerin yeni yılını kutlar; sağlık, esenlik, huzur ve başarılarla dolu günlerin, 2014’ ün sonunda hep birlikte hayırla yâd edeceğimiz mutlu birer dün olmasını temenni ederim.
 
                 
Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2013, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER