Tire'de Şafak Operasyonu

İzmir’in Tire İlçesi’ndeki Emniyet Müdürlüğü, ilçe merkezinde yeni yıl öncesi 15 adrese şafak vakti eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 2 ruhsatsız tabanca, 4 otomatik av tüfeği ve 9 gram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirildi.

Tire'de Şafak Operasyonu
Tire Emniyet Müdürlüğü’nün ilçe merkezindeki 15 farklı noktaya eş zamanlı gerçekleştirdiği operasyona İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’nden gelen yaklaşık 50 yardımcı personel de katıldı. Tire Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi’nin yönettiği ve yaklaşık 140 polisin katıldığı operasyon saat 04.00 sıralarında başladı. Operasyonda, İzmir Emniyet Müdürülüğü Narkotik Büro’daki 2 narkotik köpeği de kullanıldı.
 
Yeni yıla sayılı günler kala gerçekleştirilen kapsamlı huzur operasyonunda 2 ruhsatsız tabanca, 4 otomatik av tüfeği ve 9 gram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirildi. Ele geçirilen silah ve uyuşturucularla ilgili olarak Kurtuluş Mahallesi’nden E.Ç. (23), İstiklal Mahallesi’nden S.F.D. (23) ve İhsaniye Mahallesi’nden A.T. (24) gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.
 
Operasyonları yöneten Tire İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, suç ve suçlu ile mücadelede kararlı mücadelelerini sürdüreceklerini belirtip, operasyonda görev alan tüm personele teşekkür etti.
 
 
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER