'Terörle Mücadelemiz Sürecek'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Nükhet Hotar “Silahların üstü betonla kaplanıncaya dek terörle mücadelemiz devam edecek" dedi.

'Terörle Mücadelemiz Sürecek'
Seçim çalışmalarına devam eden Hotar, terörün kökünü kazımak için millet olarak topyekun bir duruş sergilenmesinin gerektiğini vurgulayarak, “3 ay öncesine kadar ülkemize güzel günler gelmişti. 'Çözüm Süreci' dediğimiz yeni bir yol açmıştık. Güzel adımlar atmıştık ama 7 Haziran sonrası bu bozuldu. Bu durum ülkemiz için olumsuz emelleri olanları harekete geçirdi. Analar ağlamasın diyerek çıktığımız süreçte analar yine ağlamaya başladı. Bunu çözmek başta devlet olmak üzere herkesin görevi. Terörü çözebilmek için topyekûn bir duruş sergilenmeli. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın dediği gibi, silahların üstü betonla kaplanıncaya dek mücadelemiz devam edecek. Halkımızın bizden isteği de bu yönde. Teröre karşı duruş sergilemeyen herkese kamuoyu cevabını verecek, tarih bunun hesabını soracak ve hepsini yazacaktır" dedi.
 
1 Kasım'da Türkiye'de yatırımların, projelerin, birliğin, bütünlüğün ve istikrarın devamı için tüm İzmirlilerden destek isteyen Hotar, “Geçirdiğimiz süreç hangi parti oy artırdı, kaç milletvekili çıkardı diye matematiksel hesapların yapılacağı bir süreç değil. Daha iyi bir Türkiye'nin, istikrarın devam edeceği, geleceğimizin belirleneceği bir Türkiye'nin belirleneceği bir süreçtir" diye konuştu.
 
Bayraklı'da Selahattin Köksal ve ailesinin evini ziyaret eden Hotar, “Çocuklarımızın geleceği için AK Parti'yi hep birlikte iktidara getireceğiz. Bunun için seferberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye'de istikrar ve güven ortamı AK Parti'nin tek başına iktidar olmasıyla devam edecektir" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER