Tanrıkulu, 'Plakam Ksk'

MHP İzmir 2. Bölge milletvekili adayı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Karşıyaka Spor Kulübü’ne ziyaret etti, "Karşıyaka Spor Kulübü şanlı geçmişi ile İzmir’in tarihi aynasıdır" dedi.

Tanrıkulu, 'Plakam Ksk'
 
Kulüp binasında Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten ve yönetimle buluşan Tanrıkulu, İzmir milletvekilleri olarak Karşıyaka’nın hak ettiği standardı yakalaması noktasında ciddi bir çalışma içinde olacaklarını söyledi. Yeni stat çalışmaları hakkında bilgi alan Tanrıkulu, projenin ne yönde geliştirileceği hakkında da fikir alışverişinde bulundu. Karşıyaka Spor Kulübü’nün stat çalışmaları hakkında bilgi veren Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten, “Karşıyaka taraftarı hak ettiği stada kavuşması için kulüp olarak çalışmalarımızı hızla gerçekleştirmekteyiz. Stat çalışmalarının ilk zamanlarında daha bina yapılmadan belediyelerin ciddi baskısı altında kaldık. Yeri geldi bina olmayan araziye mühür vuracağız dediler. Ancak biz her baskıya dimdik durarak gücümüzü ve taraftarımızdan aldığımız destekle görevimizi yerine getirdik. Stadımız yapıldıktan sonra stadımızın altına müze yapacağız. Bu müze ile Karşıyaka’nın şanlı tarihi gözler önüne serilecek. Tüm İzmirliler müzemizi ziyaret ederek Karşıyaka’mızın başarısı ile elde ettikleri kazanımları görebilecekler" dedi.
 
Karşıyaka Spor Kulübü’nün başarıları ile her zaman Türkiye’nin gözünde büyük bir kulüp olarak varlığını koruyacağını söyleyen Tanrıkulu, “Karşıyaka spor alanında başarıların mimarıdır. Ben araç plakası KSK olan ve Karşıyaka Spor Kulübü’ne bağlı bir İzmir milletvekiliyim. Bu noktada Karşıyaka’nın hak ettiği stada ulaşması ve hak ettiği başarıları, kazanımları gururla taşıması noktasında güvenimiz tamdır. Biz Karşıyaka Spor Kulübü’nün stat olsun diğer projelerde olsun her zaman destekçisi olacağız. Her zaman desteğe de hazırız" diyerek bu sezon için başarılar diledi. Buluşmanın ardından Tanrıkulu’na isminin yazılı olduğu Karşıyaka forması hediye edildi.
 
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2015, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER