Tam Yol İleri

Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği Boatshow İzmir - Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı, 8 – 12 Nisan 2015 tarihlerinde Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar kompleksi ‘Fuar İzmir’e yelken açacak.

Tam Yol İleri
Üçüncü kez gerçekleştirilecek Boatshow İzmir Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından organize ediliyor.
 
Birçok yeni modelin sergileneceği  Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı, Fuar İzmir’in C holünde düzenlenecek. Tekne ve Yat, Motorlar ve Güç Sistemleri, Aydınlatma ve Donanımları, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Elektronik Cihaz Donanımları, Tekne İç Dekerasyonu ve Malzemeleri, Tekne İmalat Ekipmanları, Marinalar ve Donanımları, Su Sporları ve Ekipmanları, Deniz Giyim ve Aksesuarları, Deniz Kurtarma ve Acil Durum Malzemeleri, Güvenlik ve Alarm Sistemleri, Deniz Turizmi’nin sergileneceği Boatshow İzmir’de, sektörün önde gelen firmaları boy gösterecek.
 
Tahsis çalışmalarının hızla devam ettiği fuar, etkinlikleriyle de göz dolduracak. Boatshow İzmir kapsamında gerçekleştirilecek panel, sergi ve yelken yarışları fuara renk katacak.
 
Fuar için yurt içi tanıtımların yanı sıra yurt dışı tanıtımlarına da devam ediliyor. Boatshow İzmir Fuarı için Ocak ayında Almanya’da düzenlenen Boot Dusseldorf Fuarı’nda tanıtım yapıldı. 
 
Boatshow İzmir – 3. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı; İzmir Tekne İmalatçıları Derneği, Deniz Ticaret Odası, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR), Gemi Mühendisleri Odası, İzmir Ticaret Odası ve T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından destekleniyor.
 
Boatshow İzmir, profesyonel ve son tüketiciye açık olarak düzenleniyor. 4 gün sürecek fuar, Çarşamba ve Perşembe günleri 10.00 – 19.00, Cuma ve Cumartesi günleri 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2015, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER