Talak'tan Çiğli'ye Yaşlı Bakımevi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çiğli Belediye Başkan aday adayı Ali Talak, Çiğli’de genç yaşlı herkesin sorunlarına dinleyerek hazırladığı projelerinin bir yenisini de yerinde Maltepe Mahallesi sakinlerine anlattı.

Talak'tan Çiğli'ye Yaşlı Bakımevi
CHP Çiğli Belediye Başkan aday adayı Ali Talak,  seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirterek  “Adayların belirlenmesine az bir zaman kaldı. Çalışmalarımıza ara vermeden, durmadan, dinlenmeden devam ediyoruz. Tabi ki çalışmalarımız sadece yerel seçimler için değil. Parti olarak hedefimiz yerelde iktidarımızı pekiştirmek genelde ise iktidar olmaktır. Bunun için yaklaşan yerel seçimler bir nevi genel seçimlerin ayak sesi olacak” dedi. Bu yüzden CHP’nin her yerde sesi soluğu olmayı hedeflediğini de belirten Talak, ülkenin istikbalinin bu iki seçime bağlı olduğuna da dikkat çekti.
 
Çiğli’de projeleriyle ön plana çıkan Talak, Maltepe Mahalle sakinlerinin istek ve önerilerinin yanı sıra imarda belirlenen en önemli yapılardan birine imza atacaklarını belirtti. Talak, öncelikle merkezi konumda yer alan Maltepe Mahallesi’ne Yaşlı Bakımevi projelerinin çok yakışacağını belirtti ve şöyle devam etti: “Çiğli’de bakıma muhtaç yaşlılarımızın her türlü sorunlarını çözeceğimiz, hem de işsiz insanlarımıza umut kapısı olacağımız Yaşlı Bakımevlerimiz,  günlük kullanımların yanı sıra, aylık kullanımlarla yaşlılara, hem yaşlı hem hastası olan çalışan ailelere çözüm yolu olacak.” 
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2014, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER