TAKEVliler Sektöre Bomba Gibi Hazırlanıyor

Seksen sayfalık okul dergisini Maya Ajans işbirliğiyle hazırlayıp çıkaran TAKEV Lisesi Medya İletişim Kulübü öğrencileri yayıncılık sektörüne bomba gibi hazırlanıyor.

TAKEVliler Sektöre Bomba Gibi Hazırlanıyor
TAKEV Okulları’nın Kurumsal İletişim organı Kurşunkalem Dergisi’nin yeni sayısını okuyucuyla buluşturan TAKEV Medya İletişim Kulübü öğrencileri, büyük beğeni toplayan derginin başarısını kutladı. 
 
TAKEV Okulları’nda gerçekleşen etkinlik ve başarıların yer aldığı dergi için haftalardır büyük bir özveriyle çalışan 20 genç lise öğrencisinden oluşan grup, hazırladıkları derginin okuyucuyla buluşmasının keyfini yaşıyor. 
 
 
18. sayısı çıkan Kurşunkalem dergisi için fotoğraf çekip haber yazan, röportaj yapan liseli öğrenciler çok yakında çıkaracakları Kurşunkalem Gazetesi’ni de Hürriyet-Milliyet ve Habertürk gazeteleri ile birlikte tüm İzmir’lilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Gazete hazırlıklarını tam gaz sürdüren çiçeği burnunda haberciler daha geniş okuyucu kitlesine gazete hazırlamanın heyecanını yaşıyor.
 
Her biri gerçek birer haberci titizliği ile çalışan öğrencilerinin çalışma heyecanında büyük mutluluk duyduğunu belirten TAKEV Lisesi Okul Müdürü Özlem Güngör, “Medya sektörüne ilgi duyan, gelecekte bu alanda üniversite eğitimi almak isteyen, habercilik heyecanı taşıyan öğrencilerimizden oluşan bu kulübümüz TAKEV Lisesi Medya ve İletişim Kulübü çatısı altında medya sektörünü tanımaya çalışıp bu sektöre ısınıyor. Medya İletişim kulübümüzün çalışmalarını, aynı zamanda medya okur yazarlığı konusunda  öğrencilerimizi bilinçlendirmesi açısından önemli buluyorum. Öğrencilerimi böylesi bir çalışmaya imza attıkları için kutluyorum” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER