TAKEV'den KİT-Vak'a 42 Bin TL Destek

TAKEV Okulları ve Alman Konsolosluğu işbirliğiyle Aralık ayında düzenlenen Yeni Yıl Kermesi’nden elde edilen 42 bin tl lik gelir KİT-Vak yönetimine törenle teslim edildi.

TAKEV'den KİT-Vak'a 42 Bin TL Destek
Almanya Başkonsolosu Thomas Gerlach ve Okul Aile Birliği Üyeleri ile vakfı ziyaret eden TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, vakıf çalışmaları ile ilgili Mütevelli Heyet Onursal Başkanı Prof.Dr. Suat Çağlayan’dan bilgi aldı.
 
Onkoloji hastaları ve hasta yakınları için vakfın yapımını sürdürdüğü inşaat ile ilgili Başkonsolos Thomas Gerlach ve Gönül Ketenci’yle bilgi paylaşımında bulunan Çağlayan, “son iki yıldır böylesine büyük ve kapsamlı bir organizasyonun tüm gelirini KİT-VAK’a aktarılması bizi çok mutlu ediyor. Her yıl katlanarak büyüyen bu destek hasta yakınları için yapılan inşaatımıza hız kazandırdı. Hayırsever TAKEV Ailesinin vakfımıza yapmış olduğu destek ve duyarlılık tüm İzmirliler için de örnek teşkil ediyor “ dedi.
 
Konsolos Gerlach ile birlikte 42 bin 133 TL’lik çeki vakıf yöneticilerine teslim eden TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, “İzmir’deki en büyük sosyal sorumluluk projelerinden biri olan kermesimizin gizli kahramanları olan okul aile birliği üyelerimize ve başkanlarına da  organizasyon için gösterdikleri çaba nedeniyle ve katılımları nedeniyle teşekkür ederim. Her yıl olduğu gibi bu kermeste de öğrencimizden velimize hemen her TAKEVli bağışlanacak miktarın yüksek olması için büyük çaba harcadı. Geçtiğimiz yılın iki katı gelir elde edildi. Bu duyarlılık ve çaba bizlere gurur veriyor.” dedi.
 
Çek teslim töreninde bulunan TAKEV Narlıdere İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Seda Keklik, TAKEV Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Behiye Karasu ve TAKEV Karşıyaka İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Bilge Çolak bundan sonrada KİT-VAK’a desteklerinin sadece kermesle sınırlı değil farklı  organizasyonlarla tüm yıl devam edeceğini söylediler.
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER