TAKEV'de Diploma Gururu

Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Thomas Gerlach, Avrupa’da eş zamanlı olarak gerçekleştirilen DSD sınavlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük başarı elde eden 170 TAKEV Öğrencisine dil diplomalarını verdi.

TAKEV'de Diploma Gururu
Alman Dış İşleri Bakanlığı’nca akredite olmuş; Almanca dil eğitimi veren TAKEV Okulları’nda dil diploması sevinci yaşandı. 
 
TAKEV İlköğretim Okulu ve TAKEV Fen ve Anadolu Lisesi’nde eğitim gören TAKEV öğrencileri, Almanca dil başarılarını uluslar arası platformda da kanıtlayarak dil diplomalarını almaya hak kazandı. 
 
 
A2 ve B1 diplomalarını almaya hak kazanan TAKEV Lisesi öğrencileri gurur tablosu oluşturdu. Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Thomas Gerlach’ın katılımıyla gerçekleşen törene, TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, TAKEV Lisesi Almanca Bölüm Başkanı Nilgün Mandıracı, Ege ve Akdeniz Bölgesi DSD Koordinatörü Natascha Karacan ile öğrenci velileri katıldı. 
 
Görkemli bir törenle uluslar arası ve süresiz geçerliliğe sahip dil diplomalarını alan TAKEV öğrencileri, büyük mutluluk yaşadı. TAKEV Lisesi Latin Dans Grubu da performanslarıyla törene renk katarak izleyenleri büyüledi. 
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER