banner9

TAKEV Eğitim Konsepti Fuarda

TAKEV Okulları ve Beyaz Balon Anaokulları’nda uygulanan bilim temelli eğitim uygulamaları , 84. İzmir Enternasyonel Fuarı’nda ziyaretçilerle buluştu.

TAKEV Eğitim Konsepti Fuarda
Bu yılki teması "Eğitim" olarak belirlenen  84. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda İzmir’in ve Ege Bölgesi’nin çift yabancı dil eğitimi veren tek özel okulu olan TAKEV Okulları da renkli etkinliklerle dolu bir stantla yer alıyor.
 
28 Ağustos-6 Eylül 2015 tarihleri boyunca ;İzmir eğitiminin köklü eğitim kurumları Beyaz Balon Anaokulları ve TAKEV Okulları olarak 2 NO'lu Hall ve 239 No'lu standta "Okul öncesinden üniversiteye bilim ve proje tabanlı eğitim" anlayışıyla  fuar ziyaretçilerini buluşturuyor. Fuarda yolu TAKEV Okulları standına düşen tüm ziyaretçiler, TAKEV Okullarında uygulanan bilim merkezi düzenekleri ile ve interaktif fen bilimleri eğitimiyle tanışma fırsatı; öğrenciler de bu eğitim uygulamalarını deneyimleyerek öğrenme şansı yakalıyor. Fuar standında ayrıca TAKEV Öğrencilerinin bol ödüllü robot projeleri RoboTAKEV’de yeteneklerini sergileyerek stand ziyaretçilerini hayrete düşürüyor. Yine TAKEV Öğrencilerinin geliştirdiği “Özürlüler için sensörlü gözlük projesi” ve “Otizme RoboTAKEV Desteği” isimli projeleri interaktif sunumlarla fuarı ziyaret eden ilgili veli ve öğrencilere uygulamalı olarak anlatılıyor. 
 
Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER