banner9

Takev Ailesi Buluştu

Öğretmenler Günü nedeniyle Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli’nde düzenlenen resepsiyon, TAKEV Okulları’nın tüm öğretmen ve çalışanlarını buluşturdu.

Takev Ailesi Buluştu
TAKEV Lisesi, TAKEV Narlıdere ve TAKEV Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda eğitim sürecine katkı koyan tüm öğretmenler, solistliğini Şule Akdeniz’in üstlendiği Oğuzhan Akdeniz yönetimindeki Ladys anda Centilmens grubunun performansıyla kutlama yapıp doyasıya eğlendi. Kurumda 5, 10 ve 15 yılını dolduran TAKEV’liler ise düzenlenen plaket töreni ile onurlandırıldı
 
TAKEV Okulları’nın büyük, geniş en önemlisi de birlikteliği uzun yıllara dayalı kenetlenmiş bir aile olduğunu belirten TAKEV Okulları Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, "Ahlaklı, sağduyulu, aklı, bilimi, demokrasiyi temel alan; vatansever bir nesil yetiştirebilmek için bu değerleri benimsemiş öğretmenlerin varlığı artık daha da büyük önem kazandı. Toplum huzuru ve barışının, aydınlık yarınların, bilimsel eğitimin, başarılı ve mutlu bir yaşamın simgesi ve garantisi TAKEV öğretmenlerinin ve tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun" dedi.
 
Plaket töreninin ardından gece boyunca sohbet edip eğlenen öğretmenler, şıklıkları ve zarafetleriyle de göz kamaştırdı.
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER