Sürpriz Buluşma!

Ulaştırma ve Denizcilik eski Bakanı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Binali Yıldırım ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş Belediyesi’nde buluştu.

Sürpriz Buluşma!

 

AK Partili Belediye Başkanlarıyla Kiraz’da koordinasyon toplantısı yapmak için  İzmir’e gelen Binali Yıldırım Ödemiş Belediyesi’ni ziyaret etti. Aynı gün köylerde incelemelerde bulunmak amacıyla Ödemiş’te olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem ile Binali Yıldırım’ı karşıladı. Ödemiş Belediyesi’nde basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmede, Yıldırım’ın, Kocaoğlu’na başsağlığı dilediği ifade edildi.
 
Badem, Kocaoğlu’nu yalnız bırakmadı
 
Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Ödemiş’in 13 mahallesinde incelemelerde bulunmak için gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaretlerinde yalnız bırakmadı. İlk olarak Bozcayaka mahallesinde vatandaşlarla biraraya gelen Başkanlar,  Ödemiş’in güneyindeki yüksek bölgelerde bulunan Çamlıca, Küre, Küçükören ve Hamamköy mahallelerini birlikte gezdi. Görüşmelerde muhtarlardan gelen talepler vatandaşlarla paylaşılarak, vatandaşların istekleri dinlendi. İki başkanda hizmetlerin aksatılmadan yerine getirilmesi konusunda vatandaşlara bilgiler verdi.
 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER