banner9

Star Rafineri'de Personel Alımı Başladı

İZMİR’in Aliağa ilçesindeki Star Rafinerisi yetkilileri tarafından daha önce muhtarlarla yapılan toplantıda duyurulan personel alımı için başvurular başladı.

Star Rafineri'de Personel Alımı Başladı
 
Aliağa ilçesindeki Star Rafinerisi’ne yapılacak olan başvurularda alınacak personelin nitelikleri ve pozisyonları, muhtarlıklara asılan ilanlarla duyuruldu. Buna göre, Star Rafineri A.Ş. işletme döneminde çalıştırılmak üzere operatör, teknisyen alımı yapılacak. Alınacak personelin meslek yüksek okullarının Rafineri ve Petrokimya Teknolojisi, Kimya Teknolojileri, Elektrik, Elektronik Bölümlerinden mezun olması, askerliğini yapmış ve 30 yaşını aşmamış bulunması, en fazla 3 yıl iş tecrübesinin bulunması şart koşuluyor. Vardiyalı sistem ile çalışabilecek ve takım çalışmasına yatkın istekliler, başvuru sonrasında sırasıyla zihinsel ve sosyal beceri testi, teknik mülakat ile yetkinlik bazlı mülakata tabi tutulacak. Star Rafinerisi’nde bu koşullarda çalışmak isteyenler, güncel özgeçmişlerini en geç 12 Temmuz 2017 tarihine kadar [email protected] adresine elektronik posta yoluyla iletecekler.
 
Daha önce konuyla ilgili muhtarlarla bir toplantı yaptıklarını belirten Kurumsal İletişim Yöneticisi Nilgül Pelit Poyraz, "Yaklaşık 600 kişi alınacak ve biz bunun en az 300’ünü bölgemizden istihdam etmek istiyoruz. Muhtarlarımızla yaptığımız toplantı sonrası şirketimizde yaşanan genel müdür değişikliği dolayısıyla süreç biraz uzadı. Şimdi gerekli işlemler tamamlandı ve yaklaşık 1.5 aylık başvuru sürecinde arzu ettiğimiz kadro sayısına ulaşacağımızı umuyoruz" dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER