Spora Kışın Da Devam

Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü 16 farklı branşta açtığı kış spor okulları ile çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlıyor.

Spora Kışın Da Devam
Kış döneminde özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği pilates, step - aerobik, limbering, yoga, bokwa, kurs kayıtları sürüyor. Ayrıca doğa severler için dağcılık ve doğa sporları yaptırılıyor. Kış spor okulları hakkında bilgi almak isteyenler 371 23 00 numarayı arayarak bilgi alabiliyor.
 
Bayraklı Belediyesi’nin spora ve sporcuya her türlü desteği verdiğini anlatan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Sporun hayatımızın her alanında olması gerektiğine inanıyoruz. Yaz spor okulları gerçekten yoğun ilgi gördü. Adeta talep patlaması yaşadık. Herkese kapılarımızı açtık. Şimdi kış spor okullarımız faaliyetlerine başladı. Farklı branşlarda her yaş grubuna hitap ediyoruz. Spor çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Gençlerimiz sokakta kötü alışkanlıklar edinmesini sporla engelliyoruz. Kadınlarımız için yoğun ilgi gösterdikleri dallarda kurslar açtık, açıyoruz. Bayraklı’da gerçekten 7’den 70’e spor yaptırıyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2015, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER