Şok Cinayette Yeni Ayrıntılar

Bayraklı'da karakola giderek 33 yaşındaki barmen Ferit Demir'i öldürdüklerini itiraf eden ve teslim olan kız kardeşlerden 19 yaşındaki H.D. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 18 yaşındaki kız kardeşi G.D. ise mahkemede serbest bırakıldı.

Şok Cinayette Yeni Ayrıntılar
İzmir'in Bayraklı İlçesi'nde polise gidip barmen 33 yaşındaki Ferit Demir'i öldürdüklerini belirtip tabancayla teslim olduktan sonra gözaltına alınan ve işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen kız kardeşlerden 19 yaşındaki H.D. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 18 yaşındaki kız kardeşi G.D. ise mahkemede serbest bırakıldı. 
 
SAHİLDE SABAHLAMIŞLAR
 
Bu arada cinayetle ilgili yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Abla ve kardeşinin, olay gecesi bir kısım eşyalarını aldıktan sonra, evin yedek anahtarını vermek üzere Ferit Demir'in çalıştığı eğlence mekanına gittikleri, daha sonra mekandan ayrıldıkları, ancak gidecek yerlerinin olmaması nedeniyle gece geç saatlerde yeniden Demir'in evine geldikleri belirtildi.
 
İki kardeşten, G.D.'nin evde kalan diğer eşyaları toplamak için diğer odaya geçtiği sırada, Demir'in H.D.'den kalmalarını istediği, ancak H.D.'nin bunu kabul etmeyip ikilinin tartıştığı öğrenildi.
 
H.D.'nin ifadelerinde odada bulunan tabancayla Demir'in kendilerine zarar verebileceğini düşündüğü bu nedenle tabancayı eline aldığını söylediği öğrenildi. H.D., Demir'in tabancayı geri almaya çalışırken, silahın ateş aldığını ve genç barmenin yaralandığını söylediği bildirildi. Panikleyip kaçan abla ve kardeşin geceyi yakındaki sahilde geçirdikleri ilerleyen saatlerde yeniden Demir'in evine geldikleri ancak kapının açılmaması üzerine de polise gidip durumu anlattıkları belirtildi. 
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER