SODEM'de Tunç Soyer Yeniden Başkan Seçildi

İZMİR’in Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin (SODEM) genel kurulunda yeniden başkan seçildi.

SODEM'de Tunç Soyer Yeniden Başkan Seçildi
 
Sosyal demokrat belediyelerin işbirliği yapabileceği ortamı geliştirmek ve üye belediyelerin hizmet kapasitesini arttırmak amacıyla kurulan Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin Genel Kurul Toplantısı İstanbul’da yapıldı. Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başkanlığını yaptığı SODEM’de, yönetimde revizyona gidildi. Yönetim kurulu Seferihisar Belediye Başkanı M. Tunç Soyer, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Seyhan Belediye Zeydan Karalar, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’dan oluştu. Yönetim kendi içinde yaptığı toplantıda Soyer’i başkan seçti. Mayıs 2014’te SODEM’in başkanlığına seçilen Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, yeni dönemde bu görevi sürdürecek.
 
Toplantının ardından açıklama yapan Tunç Soyer, "Bu onurlu göreve beni yeniden seçen tüm başkanlara çok teşekkür ediyorum. Güvenlerine ve takdirlerine layık olmak için olanca gücümle çalışacağım. Yönetim Kuruluna seçilen tüm başkanlarımızı da bütün kalbimle kutluyor, sosyal demokrasiyi hep birlikte yükselteceğimize inanıyorum. Ayrıca, geçen dönem birlikte uyum içerisinde çalıştığımız yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma da içten çabaları ve emekleri için çok teşekkür ediyorum. Birlikte mücadeleye devam edeceğiz" dedi.
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER