'Şimdi Elele Hizmet Etme Zamanı'

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret ederek, mevcut görevine üçüncü kez aday gösterilmesinden dolayı tebriklerini iletti. Aslan, “ Aday adaylığı sürecinde de hizmet ve projelerle, sevgi ve saygı önceliğimiz oldu. Her koşulda Sayın Kocaoğlu’nun destekçisiyim, yanındayım. Benim için aslolan makam ve mevki değil, hizmettir” dedi.

'Şimdi Elele Hizmet Etme Zamanı'
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Aslan’ın yaklaşık yarım saat süren görüşmesinde aday adaylık sürecinde yaşanan tatlı rekabet konuşuldu, 30 Mart yerel seçimlerinin İzmir ve Türkiye açısından önemi dile getirildi. Aslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu,  “ Kendisine çok teşekkür ederim. Bilindiği üzere Hüseyin bey Cumhuriyet Halk Partisi’nin Büyükşehir Başkan aday adayıydı. Güzel ve tatlı bir rekabet yaşandı. Bizim tercih edilmemizden sonra da böyle bir görüşme gerçekleştirdik ve tebriklerini aldık. Destek ifadeleri için sonsuz teşekkür ediyorum.  Bundan sonra da hep birlikteyiz, hep birlikte güzel işler başaracağız. Burada bir hususu daha ifade etmek istiyorum; sizin yönetiminizde Ege-Koop İzmir’de ve Türkiye’de marka değeri kazanmıştır. Siz aday adaylığı sürecinde kişilerle ve sloganlarla değil projelerinizle öne çıktınız” dedi.
 
ASLAN: “BEN HİZMET ADAMIYIM…”
 
Ziyarette aday adaylığı sürecinde Başkan Kocaoğlu’ndan gördüğü yakın ilgi, sevgi ve anlayış nedeniyle teşekkürlerini ilettiğini, ayrıca yeniden aday gösterilmesi dolayısıyla da tebrik ettiğini belirten Aslan da, “ Gerçekten çok demokratik bir yarış oldu. Her zaman olduğu gibi karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı bir süreç yaşadık.  Bu sürecin sonunda da Sayın Kocaoğlu partimizin adayı oldu. Zaten şu anda da Başkanımız kendisi. Geride kalan yıllar içerisinde ne kadar zor koşullarda başkanlık yaptığını yakından bilen biri olarak, karşılaştığı bütün zorluklarda  dik bir duruş sergilediğini, İzmirlilerin başını yere eğdirmediğini ifade etmek istiyorum.  Korkmadan, yılmadan görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmıştır. Bundan sonra her koşulda yanında olacağımın, sonuna kadar destekçisi olacağımımın ve bu süreçte de bizzat kendim adaymışım gibi çalışacağımın bilinmesini istiyorum.  Ben hizmet adamıyım ve hizmete talip olmuştum.  Bundan sonra da her türlü hizmete hazır olacağım. Benim anlayışım bunu gerektiriyor. 30 Mart akşamı İzmir’de birkez daha Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını zirvede dalgalandıracağımıza yürekten inanıyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2013, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER