banner51

Shoexpo Tanıtıldı!

“Ayakkabı Yaz 37’inci İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı” 2015 yılında Shoexpo adıyla gerçekleştirilecek. Yeni fuarın yeni isminin tanıtımında sektör temsilcileri buluştu.

Uzun yıllardır süregelen Ayakkabı Fualarında yenileme ve değişim sürecinde ilk değişiklik tarihte uygulandı. Her yıl Ocak ayında düzenlenen Ayakkabı Yaz Fuarı, sektörden gelen talep doğrultusunda bu yıl Aralık ayında düzenleniyor.
 
11 Aralık tarihinde kapılarını 37. kez açan Ayakkabı Fuarı, son kez Kültürpark alanı içinde yer alan İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleştiriliyor. Fuara yeni vizyon kazandırmak için çalışmaların hızla devam ettiği Ayakkabı Fuarı, 2015 yılında yepyeni isimle gerçekleştirilecek.
 
Ayakkabı Fuarı 2015 yılında SHOEXPO Fuarı olarak organize edilecek. Yeni isim ile ilgili ilk tanıtım fuar alanında yapıldı. 14-17 Eylül 2015 tarihlerinde düzenlenecek yeni fuarın tanıtım kokteyline ayakkabıcılar odası başkanı Yalçın Ata, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu fuar katılımcıları ve misafirler katıldı. 
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2014, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER