Sersefil Ekibi Ben TV'de...

Folkart Fuar Sohbetleri'nde Sersefil ekibi izleyiciyle buluştu.

86. İzmir Enternasyonal Fuarı, birbirinden renkli sahne şovlarının, tiyatroların ve gösterilerin adresi olurken, onlardan biriniyse diğerinden ayıran çok farklı bir yönü var. Yakın zamanda kurulan Folkart Akademi'nin başarılı öğrencilerinin ilk defa sahneyle ve izleyiciyle buluştuğu Sersefil adlı müzikalin ekibi ilk olarak Ben TV izleyicileriyle buluştu.

Bora Severcan'ın yönetmenliğini yaptığı müzikalin ekibinden Severcan ile birlikte oyuncular Yağmur Çokgenç, Demircan Kaçel, Onur Özyurt ve Selen Sarıkaya, Folkart Fuar Sohbetleri'nin konuğu oldu. Müzikalin yönetmeni Bora Severcan programda sık sık ekibine ne kadar güvendiğini söylerken, Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'a da sağlanan imkanlardan dolayı teşekkür etti. Severcan 'Bir izleyici neden Sersefil'i izlemeli?' sorusunaysa, “Tamamı İzmirlilerden oluşan bir ekip bu. Hafif gülmek istiyorlarsa, gözyaşlarına hakim olmaktan kaçınmak istemeyen varsa, iyi müzik dinlemek isteyen, iyi danslar izlemek isteyen varsa ve bunların 2 saate sığdığını görmek isteyen varsa mutlaka gelip istesinler. İzmirli gençlerin neler yapabileceğini bütün dünyanın görmesini istiyorum.” dedi.

Sersefil'in oyuncularının heyecanıysa Severcan'a göre çok daha fazlaydı. İlk kez seyirciyle buluşacak olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşayan genç oyuncular hem fuar ziyaretçilerini oyunlarını izlemeye davet etti, hem de Folkart Akademi'ye hayallerini gerçekleştirme yolunda yaptığı katkıdan dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER