banner51

Serdar Ortaç Hayranlarını Coşturdu

İzmir Özdere’de Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa’da sahneye çıkan Serdar Ortaç, eski ve yeni albümlerinden şarkıları söylerken hayranlarına unutulmaz konser verdi. Yaz sezonunun İzmir’deki ilk konserini veren ünlü şarkıcı, "İzmir’i çok seviyorum. İleride emekli olduğumda İzmir’e yerleşebilirim" dedi.

 
Pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç’ı Özdere’de yaklaşık 600 kişi izledi. Alkışlar arasında sahneye çıkan Ortaç, konserine Hande Yener ile düet yaptığı ’İki Deli’ adlı parçasıyla başladı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Ortaç, İzmirliler için hazırladığı repertuvarı ile konuklarını coşturdu. 25 sene önce Türkiye’nin en güzel esmer kızlarına yazdığını söylediği ’Karabiberim’ adlı parçasını seslendiren Serdar Ortaç "Sarışın bir bayanla evlendim, çok mutluyum" dedi. Ortaç’ın tüm şarkılarına eşlik eden İzmirliler, slov şarkılarda dans etti, hareketli şarkılarda ise oynadı.
 
Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, İzmir’in Türkiye’nin incisi olduğunu belirterek "Turizm, inşallah bu sene istediğimiz gibi olur. Yerli turistler, zannedersem daha da fazlaşacak. Yeni albümüm Gıybet’i çıkarttım. ’Gıybet’, dedikodu anlamına geliyor. Güzel bir şarkı oldu. Albümdeki 10 şarkının hepsi de çok güzel oldu. 5’i damar ve slov, 5’i ise hızlı şarkılardan oluşuyor. Dinledikçe daha da tadını alacağız" diye konuştu.
 
İzmir’e her yaz geldiğini ifade eden Serdar Ortaç, "Her sene İzmir’e geliyorum ve Çeşme’ye geçip, Alaçatı’da konserler veriyorum. İzmir’i çok seviyorum, tam yaşanılacak bir yer bence. İleride emekli olduğumda İzmir’e yerleşebilirim" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2016, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER