banner9

Selvitopu Kadınları Dinledi

Karabağlar’da geçtiğimiz aylarda hizmete giren semt evinin kursiyerleri Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu kahvaltıda ağırladı.

Selvitopu Kadınları Dinledi
 
Başkan Yardımcısı Alev Ağrı, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Pelin Erda’nın da katıldığı kahvaltıda mahalle muhtarı Ahmet Tuna da Başkan Selvitopu’nu yalnız bırakmadı. Kahvaltıda kursiyer kadınlar, oturdukları mahallelerle ile ilgili merak edilen konuları Başkan Selvitopu’na sorarak yanıt aldı. Karabağlar’a ilişkin genel değerlendirmelerde bulunan Selvitopu, kursiyerlere, “Burası sizin eviniz, bizden bir isteğiniz olduğunuzda her zaman yanınızdayım" mesajı verdi. Karabağlar ’da değişimi ve dönüşümü sağlamak için tüm mesaisini harcadığını belirten Başkan Selvitopu, 480 bin nüfuslu Karabağlar’da bunu gerçekleştirdikleri takdirde Karabağlar, hatta İzmir için olumlu katkı sağlayacağını belirtti.
 
Kahvaltının ardından Başkan Selvitopu, semt evi kursiyerlerinin yapmış oldukları el işlemeli çalışmaları ve ahşap boyama tepsi ve kutuları yakından inceledi. Semt evi kadınları Başkan’a el işlemeli havlu hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2016, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER