Sektörün Kalbi Fuarda Atacak

Ayakkabı sektöründeki yenilikleri ve gelecek sezon trendini bir arada görme olanağı sunan ve kurulan ticari bağlantılarla sektöre büyük ivme kazandıran Ayakkabı Yaz 2014 - İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarlar Fuarı kapılarını 35’inci kez ziyaretçilerine açtı. Fuar 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

İzmir’in en renkli fuarlarından birisi olan “Ayakkabı Yaz 35’inci İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı” ziyaretçilerine merhaba dedi. 
 
9-12 Ocak 2014 tarihleri arasında ziyaret edilecek fuarda ayakkabı üretiminin önde gelen firmaları buluştu.
 
Türkiye toplam ayakkabı üretiminin yüzde 40’ını karşılayan İzmirli ayakkabıcıların yanı sıra; Ankara, Amasya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Konya, Trabzon’dan da firmalar katıldı.
 
Fuarda bay-bayan-çocuk ve spor ayakkabı modelleri ile terlik, çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımlarını üreten firmaların yanısıra sektörel dernek ve kuruluşlar ile sektörel yayınlara yer verildi. 
 
15 bin metrekarelik alanda düzenlenen olan Ayakkabı Yaz Fuarı’nda, 2 no’lu holde kadın-erkek ayakkabısı ve çanta, 3 no’lu holde kadın, çocuk ayakkabısı ve yan sanayi ürünleri sergileniyor. Fuar, 10.00–19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 
 
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2014, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER