banner9

Seçim Turları Başladı

AK Parti İzmir milletvekili adayı Necip Kalkan, Konak'ta gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin ardından Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım ile Karabağlar ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Seçim Turları Başladı
Sabah erken saatlerde Konak'ta esnaf ziyaretiyle çalışmalarına başlayan AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Necip Kalkan, İkiçeşmelik esnafının sorunlarını ve isteklerini dinledi. Ardından Karabağlar ilçesinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım ile bir araya geldi. Kalkan ve Yıldırım, Karabağlar ilçesinde muhtarlarla buluştu. İzmir ve Türkiye için ellerinden geleni yapacaklarını, halkında destekleriyle AK Parti olarak tek başına iktidar olup, ülkeyi daha ileriye götüreceklerini belirten Kalkan, birlik ve beraberliği sağlayacaklarını söyledi.
 
Seçim çalışmalarına heyecanla devam ettiklerini belirten Kalkan, “AK Parti olarak 1 Kasım genel seçimlerinde zafere kilitlendik. İlk günkü aşkla çıktığımız yolda içimizde 18 yaşındaki gençlerin heyecanı var. Bu ruhla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İzmir'deki kaptanımız sayın Binali Yıldırım Türkiye'de en uzun süre bakanlık görevinde bulundu, yapmış olduğu icraatlarıyla Türkiye'nin gelişim ve değişiminin öncüsü oldu. Şimdi 1 Kasım'dan sonra sayın Bakanımızla tekrardan tarih yazma ve hizmet destanını sürdürme zamanı" diye konuştu.
 
Yıldırım'ın seçim mesaisi
 
AK Parti İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam etti. Eskiizmir'de esnafı ziyaret eden Binali Yıldırım sorunları dinledi. Yıldırım daha sonra Bahçelievler'de esnafın düzenlediği toplantıya katıldı. Kalabalığa seslenen Yıldırım “7 Haziran'da verdiğimiz emanet oyları geri almaya geldik" dedi.
 
 
Yıldırım ardından rahatsızlığı nedeniyle hastanede yatan Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Başkanvekili ve İzmir Bölge Birliği Genel Başkanı Selahattin Hünü'yü ziyaret edip, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Ziyaretlerinin ardından Karabağlar Muhtarları ile bir araya gelen Yıldırım muhtarların sorunlarını dinledi. Muhtarların kendileri için önemini vurgulayan Yıldırım “Yerel sorunları ilk ağızdan, kaynağından dinlemek çözüm noktasında işimizi kolaylaştırır" dedi.
 
1 Ekim Dünya Yaşlılar günü nedeniyle Narlıdere Huzurevinde düzenlenen kutlamaya katılan Binali Yıldırım Huzurevi sakinleri ile tek tek sohbet edip birlikte hasta kesti. 
 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER