Sarıgedik 2019'a Dikkat Çekti

Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, günlük siyasi tartışmaların ötesinde bir konuyu gündeme getirerek çarpıcı bir çıkışta bulundu.

Sarıgedik 2019'a Dikkat Çekti

Burak Cilasun / Ben TV

Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, 2019'da yapılacak seçimlere dikkat çekerek, "Siyasiler konuşmuyor ama sosyal medyada 2019'daki cumhurbaşkanlığı seçimi için ciddi kampanyaların olduğunu görüyoruz. Özellikle TBB Başkanı Sn. Metin Feyzioğlu için birçok sayfanın organize bir çalışması var. Ben de ortaya konan bu iradeye destek vermekten mutluluk duyuyorum." dedi.

Türkiye'nin sürekli olarak çeşitli siyasi gruplarca ortaya atılan suni gündemlerle meşgul edildiğini ve 16 Nisan'daki referandum sonuçlarının unutturulduğunu söyleyen Sarıgedik, "Bugün geldiğimiz noktada elbette ülkemizin çözülmeye muhtaç birçok sorunu vardır. Eğitimde, ekonomide ve siyasette halkın beklentisiyle yönetimin iradesi arasında bugün makas iyice açılmıştır. Halihazırda bunların çözümünün halkla bütünleşmiş, toplumla barışık, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda bir Cumhurbaşkanının yaratacağı huzur ortamında gerçekleşeceğini görmemiz gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Sokakta ve sosyal medyadaki gelişmelere paralel olarak Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'ndan adaylık beklentisi olan kitlenin her geçen gün arttığını belirten Sarıgedik, Feyzioğlu'nun olası bir adaylık açıklamasının hemen arkasından adaylık yeter sayısının çok üstünde imzanın birkaç saat içinde toplanabileceğini ve partilerin üstünde bir millet iradesinin 2019'da kendini gösterebileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER