'Sandıktan Tek Parti Çıksın'

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı İbrahim Turhan, Karşıyaka esnafını ziyaretinde tek parti iktidarını savunarak koalisyona sıcak bakmadığını söyledi.

'Sandıktan Tek Parti Çıksın'
AK Parti olarak yayınladıkları Seçim Beyannamesinde emeklilik ve emeklilere verilecek hakları anlatan Turhan, 1 Kasım’da AK Parti tek başına iktidar olursa, emeklilerin aylık 270 TL karşılığında ev sahibi olacağını, emeklilerin maaşlarına 100 TL’lik zam yapılacağını söyledi. Terör olaylarına da değinen Turhan, “AK Parti olarak son silah toprağa gömülene kadar terörle mücadele edeceğiz. AK Parti iktidarı sayesinde ülke huzur ve refah içerisinde yaşamaya devam edecek. Tek parti iktidarı lkemizin kalkınması için çok önemli. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun tek parti iktidarını düşünün. Eski koalisyon hükümetlerinin ülkeye yararı dokunmadı" dedi.
 
Üniversiteden mezun olup hiç çalışmamış ve iş bulamayan gençlere yönelik projelerinin de bulunduğunu hatırlatan Turhan, “AK Parti seçim beyannamesinde gençlerimize de yer verdik. Üniversiteden mezun olmuş ve iş bulamamış gençlerimize 1 yıl boyunca asgari ücret verilecek, iş kurmak isteyen gençlerimize ise karşılıksız 50 bin TL veya isterlerse faizsiz 100 bin TL verilecek. İşsizlik sorununu ortadan kaldırmak için Ak Parti olarak çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2015, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER